Nagy Levente tíz nappal az N.A.C. Universum előtt

Levente tavasszal jó idényt zárt, nyert a Bodysport Kupán, harmadik lett a W.A.B.B.A. V.B.-én, hatodik a Frey Classic-on, a dél német N.A.C. kvalifikációs versenyen pedig abszolút bajnok volt. Ősszel több felhozó versenyen is indult, a Pro Nutrition Grand Prix-en 3. az őszi Bodysport Kupán szintén 3. most hétvégén Temesváron a Szabadság Kupán pedig abszolút bajnok lett. Az utolsó versenyen mutatott formája nagyon biztató, jelenleg 101 kg, már igen közel a csúcsformához.

Az N.A.C. Universumon a -179 cm testépítő kategóriában indul, itt szeretne legalább dobogós helyezést elérni. A mutatott forma alapján erre most nagyon jók az esélyei.

Levente már hosszú évek óta versenyez, óriási rutinja van, és a nemzetközi mezőny sem újdonság a számára. Az N.A.C. Universum mezőnye mindig népes, és nagyon erős, tehát Levi tudja, ha szeretne jó eredményt elérni, élete legjobb formáját kell hoznia.

Szerintem nem lesz gond, a képek alapján még talán a farizom alsó részét, és a hátat kell picit jobban beszárítania, ami nem lesz nehéz, hiszen már most van olyan száraz, mint tavasszal a Frey Classic-on, és még a versenyig van bő két hét.

A -179 cm testépítő kategória általában a legnépesebb és a legerősebb az Universumon, itt már a döntős helyezés is óriási eredmény.

Levi szerencsére már nem ismeretlen a nemzetközi bírók előtt, a Frey Classic-on többen gratuláltak a fizikumához, többen emlékezni fognak rá, ami némi előnyt jelenthet.

Levi méreteiben, arányaiban, és kidolgozásában is rengeteget fejlődött, remélem meg lesz az eredménye, és sikerül dobogóra állnia az Universumon.