Nyomtatás

Frey Classic, végeredmények

Írta: Vida Zoltán I Létrehozva: . I Kategória: Hírek

Ez évben elő alkalommal Koblenz-ben rendezték meg a Frey Classic elit testépítő és fitness shape versenyt.
A gyönyörű Rajna parti város méltó volt a rendezvényhez, a hotel és a verseny színhelye is osztályon felüli volt.
A nevezés feltétele volt testépítésben, hogy a versenyző döntős helyezést kellett elérjen világbajnokságon, vagy Universumon.
Ez a tény már eleve meghatározta a mezőny színvonalát.
Mind a két kategóriában több mint tíz versenyző nevezett, magyar, ukrán, francia, és német versenyzők indultak.
A mezőny színvonalát főleg a magyar versenyzők biztosították, de volt néhány tehetséges ukrán, és német versenyző is.
Összességében a végeredmények reálisnak mondhatók, a tévedések benne maradtak a tűréshatáron.

Képek a versenyről

Testépítésben az első három helyezett kiemelkedett a mezőnyből.
Nagyon szoros volt a verseny, főleg ha a kiírásnak megfelelően figyelembe vették volna a szabadpózt is, ami szerintem nem történt meg.
Végül a bírók többsége Alex-et látta a legjobbnak, Molnár Peti második, az ukrán versenyző harmadik lett.
Jenei Pisti remek formát hozott, csatában volt az 5. helyért, de végül kicsúszott a döntőből, és 6. lett.
Deák Pistinek 20 évesen nagyon erős volt ez a mezőny, szerintem a 11-12. helyen végzett.

Fitness shape kategóriában egyértelműen a három magyar lány volt a legjobb, Benedek Nikolett, Oláh Vivien, Sipőcz Eta.
Sajnos a pontozásnál a bírók a reálisan 4. német lányt tették a második helyre, szerintem tévesen.
Oláh Vivien estélyi ruhája nem volt előírás szerű, ezért csúszott le a dobogóról.
A három magyar lány érzésem szerint egymáshoz képest bárhogy végezhetett volna, nem lett volna igazságtalan.
Suba Kriszta szerintem 6, Urán Zsilák Eszter 7, Madarász Kitti a 8. hely környékén végzett.
Minden magyar versenyző remek formában versenyzett, eredményükhöz gratulálok.